anlatımlı örgü minder yapımı çok şık

31 Mart 2013 PazarMinder
10 zincir çekiliyor ve birleştiriliyor daha sonra üzerine 10 trabzan yapılıp boru şeklinde örülüyor. Bir miktar ördükden sonra içine boncuk elyap dolduruluyor, biraz örüp doldurmak gerekiyor zira hepsi örüldükden sonra doldurmak zor hatta imkansız oluyor :) bu şekilde yaklaşık 5 metre kadar örüldükden sonra borunun ağzı kapatılıyor. Bu işlemde bittikden sonra helezon şeklinde dikiliyor. Buna 3 yumak yün gitti çok yün gidiyor bilmiyorum değermi yapmaya :) karar sizin :)
cushion
10 chain drawn and combined later on handrails made ​​of tubular knit 10. After the beads into a little ördükden elyap filled, need to fill up a little bit platted after they are all örüldükden is difficult or even impossible to fill up to about 5 meters in this way :) örüldükden then closes the mouth of the pipe. In this process, they’re gone, and then planted in the form of spiral. It went to three balls of wool to make a wool değermi do not know what is going to decide you :) :)

0 yorum :

Yorum Gönder

 
 
 
Haberler Haberler
 
Copyright www.modacarolina.com dantel, el işi,derya baykal, örgü modelleri anlatımlarını, resimlerini ve videolarını bulabileceğiniz Bayanlara Özel bir site.© Derya baykal, Örgü Modelleri, Deryalı Günler, el işleri, dantel,2016 model abiyeler
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...