anlatımlı örgü şapka yapılışı

31 Mart 2013 Pazar


50 ilmek başlanıyor örgü bitimine kadar bir taraftan eksiltiliyor bir taraftan arttırılıyor sürekli düz örgü örülüyor ama örgünün yönü değiştiriliyor yani bir taraftan 3 sıra düz ördükten sonra diger taraftan 3 sıra düz örülüyor. 34 çubuk olunca örgü bitiriliyor. Çocuk için yapılmak istenirse 34 sıra olan daha az örülür. Yani kafa çevresine göre ayarlanıyor.
50 hasta el final de un bucle se inicia tejer llano tejida tejer por eksiltiliyor mano constantemente incrementado por un lado, pero que cambió la dirección de la red por un lado por otro lado 3 después de 3, así como plana tejida por un ördükten plana. Finalización de la barra cuando 34 trenza. Menos de 34 como se desea para el niño que está varado. Así la cabeza se ajusta de acuerdo con el medio ambiente.
50 até ao fim de um ciclo é iniciado tricô tecido tafetá por eksiltiliyor mão constantemente a ser aumentado por um lado, mas que mudou a direcção do látice, por um lado, por outro lado 3 após 3, bem como liso-tecido por um ördükten plana. Finalizando a barra quando 34 trança. Menos de 34 como são desejadas para a criança que está encalhado. Assim, a cabeça é ajustada de acordo com o ambiente.
50 deri në fund të një lak është nisur thurje plain endura endje nga eksiltiliyor dorë vazhdimisht duke u rritur nga njëra anë, por që ndryshoi drejtimin e hekurat në njërën anë, nga ana tjetër 3 pas 3 si dhe banesë-endura nga një ördükten sheshtë. Mbarimi bar kur 34 bishtalec. Më pak se 34 sa janë të dëshiruar për fëmijën që është bllokuar. Kështu kreu i është përshtatur sipas mjedisit.
يتم تشغيل 50 وحتى نهاية حلقة الحياكة سهل نسج منسوجة من قبل eksiltiliyor اليد باستمرار زيادة من جهة، ولكن ذلك تغير اتجاه شعرية من ناحية، ومن ناحية أخرى 3 بعد 3 فضلا عن شقة المنسوجة من قبل ördükten شقة. الانتهاء من شريط عندما 34 جديلة. أقل من 34 كما هي المرجوة للطفل الذي تقطعت بهم السبل. حتى يتم ضبط رئيس وفقا للبيئة.

0 yorum :

Yorum Gönder

 
 
 
Haberler Haberler
 
Copyright www.modacarolina.com dantel, el işi,derya baykal, örgü modelleri anlatımlarını, resimlerini ve videolarını bulabileceğiniz Bayanlara Özel bir site.© Derya baykal, Örgü Modelleri, Deryalı Günler, el işleri, dantel,2016 model abiyeler
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...