Çiçek desenli örgü lif modelleri

7 Mayıs 2014 Çarşamba

Çiçek desenli örgü lif modelleri

Çiçekli lif örnekleri Banyoda kullanılan araç ve gereçlerin en önemlisi liflerdir lifler insanların daha iyi temizlenmesi için ve deri gözenklerinin açılması için kullanılan bir banyo […]
03 Nisan 2014 Perşembe
Çiçek desenli örgü lif modelleri

Çiçekli lif örnekleri

Banyoda kullanılan araç ve gereçlerin en önemlisi liflerdir lifler insanların daha iyi temizlenmesi için ve deri gözenklerinin açılması için kullanılan bir banyo aracıdır.
Bayanlar ve birçok kişi banyoda hazır lif kullanmaktansa doğal olanları tercih ederler yani el örgüsüyle örülmüş lifler.El örgüsü lifler daha kullanışlıdır ve yumuşak oldukları için cildimize zarar vermezler hazır satın lifler genelde kimyasal plastik karışımlar olduğu için sağlık açısından önerilmemektedir.
Bayanlar hem ceyizleri için hemde günlük hayatlarında kullanmak için lif örerler en çok örülen lif modelide çiçek desenli liflerdir. Örgü örenler ve örneklere ihtiyaç duyanlar için çiçekli lif örnekleri resimlerimizi yayınladık banyoda en çok kullanılan örneklerden biridir çiçek desenli lif modelleri sizlerinde beğeneceğini düşünüyoruz.
Lif örerken liflerin çok kalın olmamasını dikkat etmelisiniz kalın lifler yumuşak olmadığı için tercih edilmiyor kullanışlı ve gösterişli bir lif yapmak istiyorsanız kataoğumuzda çiçekli lif örneklerini inceleye bilirsiniz.

0 yorum :

Yorum Gönder

 
 
 
Haberler Haberler
 
Copyright www.modacarolina.com dantel, el işi,derya baykal, örgü modelleri anlatımlarını, resimlerini ve videolarını bulabileceğiniz Bayanlara Özel bir site.© Derya baykal, Örgü Modelleri, Deryalı Günler, el işleri, dantel,2016 model abiyeler
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...