2014 Yüksel Bel Bikini Modası

2 Haziran 2014 Pazartesi

  Tatil sezonu yaklaşmaya başlamış ve bayanlar açısından da moda konusunda telaş başlamıştır. Yaz aylarında plajların simgesi halinde olan Bikini Modelleri,ciddi anlamda tarzı ve yaklaşım olarak yeni moda yapılanmasını simgeler. Bu yaz plajlarda eski modellerden olsa da gözde olacak olan Yüksek Bel Bikiniler bayanlar açısında vazgeçilmez bir moda kombini olarak yaz aylarına damga vuracaktır.

2014 Yüksel Bel Bikini Modası, hem yeni trend şekilleri hem de moda olarak son derece ikon olan tasarımlarla harika bir moda artık sizin için var olmaktadır. Bikini anlamında son zamanlarda en gözde olan ve bu yıl yeni markalarla beraber mükemmel seviyede kendine yer bulan bu modeller sayesinde, tasarım ve mükemmel uyum artık sizlere daha iyi yansımaktadır. Tatil zamanlarında yüzdükten sonra güneşlenirken herkesin gözünün sizde olmasını isterseniz, bu modelin modern çizgilerle size ulaşan yapısına ulaşmanız da fayda vardır. Renk olarak da, Siyah tonların yanında Beyaz karışımı ve bundan kaynaklanan çok daha yenilikçi tasarım da bu aşamada güzel sonuçları vermede önemli olacaktır. Yüksel bel olması da ayrıca bir çekicilik katarken, fiziksel anlamda kendinizi çok rahat ve formda hissetmiş olacaksınız. Bu sayede her konuda kendinize güzel bir Bikini tarzı katarken, ayrıca doğal bir renk ve uyum kombini yapma fırsatını da bulacaksınız.
yüksekbel2 yükselbel1

0 yorum :

Yorum Gönder

 
 
 
Haberler Haberler
 
Copyright www.modacarolina.com dantel, el işi,derya baykal, örgü modelleri anlatımlarını, resimlerini ve videolarını bulabileceğiniz Bayanlara Özel bir site.© Derya baykal, Örgü Modelleri, Deryalı Günler, el işleri, dantel,2016 model abiyeler
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...